IFS Connect 2022

#RoadmapToTheFuture
8-9 czerwca 2022, Łódź

IFS CONNECT 2022 już wkrótce!


Podczas ostatniej edycji IFS Connect dotknęliśmy chmur, teraz idziemy dalej i zabieramy Was w podróż do przyszłości.

Nigdy wcześniej technologia nie dawała nam tak wielkich możliwości na tworzenie lepszego jutra, budowę wartościowego środowiska pracy oraz zwiększania swojego potencjału. Czas wykorzystać tę szansę i tworzyć cyfrową przyszłość opartą o rozwiązania zapewniające nam poczucie bezpieczeństwa, ale przede wszystkim rozwój.

Dzisiaj ludzie i technologia to sieć naczyń powiązanych, a postęp niejako pozytywnie wymusza na nas transformację. Wspólnie podejmijmy to wyzwanie. Rozmawiajmy o innowacjach, które będą stanowić o naszej przewadze, dzielmy się doświadczeniem, razem twórzmy przyszłość.

Rejestracja zamknięta


Rejestracja na wydarzenie IFS Connect jest już zamknięta.
W razie zainteresowania udziałem lub dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:
Tomasz Piechota, [email protected].

O wydarzeniu


Zapraszamy Państwa do udziału w IFS Connect 2022. Spotkajmy się w dniach 8-9 czerwca 2022 w Hotelu Vienna House Andel`s w Łodzi.

Podczas tegorocznej edycji:

  • poruszymy kluczowe kwestie w obszarze technologicznej transformacji biznesu;
  • porozmawiamy o zmianach gospodarczych oraz międzynarodowych wpływających na prowadzenie biznesu;
  • postaramy się pokazać jak technologia może być niezastąpionym wsparciem dla przedsiębiorstw w otoczeniu podlegającym ciągłym zmianom.

Na zakończenie pierwszego dnia konferencji przygotowaliśmy wieczorne spotkanie networkingowe, wzbogacone o przyznanie nagród IFS Business Transformation Awards.

Konferencja IFS Connect 2022 organizowana jest z myślą o przedsiębiorstwach w procesie transformacji cyfrowej oraz kadrze odpowiedzialnej za rozwój i ekspansję firm.


Agenda

Poniżej prezentujemy Państwu agendą spotkania. 

Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian w programie.


Name Speaker 2
Title Speaker 2

Insert speaker bio here

Proin tempus magna semper neque mollis

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam interdum pulvinar augue, pulvinar suscipit tellus tempus id. Maecenas in quam libero. Ut vehicula viverra lorem a auctor. Vivamus ac risus nec sem finibus lacinia eget vitae urna. Morbi neque ligula, commodo sed lectus id, dignissim dignissim odio. Mauris sit amet nunc aliquet, auctor felis nec, finibus magna.

Informacje organizacyjne

Wiedząc jak ważne są bezpośrednie relacje oraz networking w tym roku zaplanowaliśmy konferencję stacjonarną. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem formularza.

Odnośnie noclegów rekomendujemy rezerwację miejsc w hotelu Vienna House Andel's w Łodzi, w którym odbywa się konferencja IFS Connect. Wraz z hotelem przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę. W przypadku rezerwacji na hasło "IFS" każdy nasz Gość otrzyma atrakcyjną cenę za nocleg.

W razie pytań lub problemów technicznych prosimy o kontakt: [email protected]

Proin tempus magna semper neque mollis

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam interdum pulvinar augue, pulvinar suscipit tellus tempus id. Maecenas in quam libero. Ut vehicula viverra lorem a auctor. Vivamus ac risus nec sem finibus lacinia eget vitae urna. Morbi neque ligula, commodo sed lectus id, dignissim dignissim odio. Mauris sit amet nunc aliquet, auctor felis nec, finibus magna.

IFS Cloud – w chmurze albo tam gdzie tego potrzebujesz

IFS Cloud łączy specyfikę branży oraz mocne funkcjonalności sztucznej inteligencji i automatyzację procesów, dostępne od razu po instalacji.

IFS Cloud zapewnia wybór sposobu wdrożenia i personalizacji oraz dokładnie te same możliwości funkcjonalne bez względu na to, czy działa w chmurze, czy też na serwerach w Twojej firmie. Jest łatwy w obsłudze i konfiguracji, więc bez trudu możesz rozszerzać i łączyć go z innymi aplikacjami.

To rozwiązanie, które łączy kluczowe działania Twojej firmy w coś znacznie większego: Moment of Service, który zachwyci Twoich klientów.

Partnerzy


Patroni honorowi


Patroni medialni

Zarejestruj się

Już dziś zarejestruj się na IFS Connect i odkryj nową drogę do przyszłości Twojej firmy.